Nazilli Ayna Gazetesi

Özcan’dan Sevim’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Özcan’dan Sevim’e Hayırlı Olsun Ziyareti
337
13 Ocak 2020 - 14:13

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yeniden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanlığına seçilen Serkan Sevim’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Koordinatörü Yüksel Macaroğlu ile birlikte, gerçekleştiren kongrede Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı olarak seçilen ve mazbatasını alarak göreve başlayan Serkan Sevim’e, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nazilli’de Cumhuriyet Halk Partisinin zorlu bir süreci geride bıraktığını söyleyen Özcan, “Bu süreci, burada dostlarımız olduğundan yakinen ama uzaktan takip ettik. Bazı arkadaşlar bu konuyla ilgili çok yazıp çizdi. Ben İYİ Parti’de de bir şeye karışmak istemiyorum. Yeni seçilen yönetim kurulu ve başkanımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Kürşat Engin Özcan ile Millet İttifakı ruhu içinde ortak hareket ettiklerini ifade eden Sevim, “Başkanımız, yola çıktığımız günden beri ittifak ruhunu en iyi şekilde temsil eder bir noktada durdu. Bu ruhtan hiç uzaklaşmadı ve sürekli bizimle istişare ederek birlikte temsil etmemizi sağladı. Başkanımızın her zaman yanında olacağız. Kendisinin başarılı olması CHP’nin de başarısı olacaktır. Bugün de bizi yalnız bırakmayarak nazik ziyaretinden dolayı için şahsım ve yönetim kurulum adına kendisine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

(Abdülkadir GÖKÇE)

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Nazilli’de Korkutan Kaza
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YAZI & YORUM
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DİKİZ AYNASI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAMİLE BİROL’UN KALEMİNDE
GÜNLÜK HABER AKIŞI
NAZ-NAZ OYNADI, MARDİN ATTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YAZI YORUM
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DİKİZ AYNASI
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER