Nazilli Ayna Gazetesi

BÜYÜKŞEHİR DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BÜYÜKŞEHİR DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
175
15 Eylül 2020 - 11:15
Yeni tip Koronavirüse (Kovid-19) karşı il genelinde aldığı önlemlerle yoğun mesaiye devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, tedbirleri elden bırakmıyor. Nazilli’de cadde ve sokaklar düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

Koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında il genelinde birçok noktada dezenfeksiyon çalışmalarına devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi, Nazilli Meyve Sebze Hali’nde dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Toptancı halindeki tüm işyerleri tek tek mobil ekipler tarafından dezenfekte edilirken, meyve ve sebze halinin yolları Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri tarafından arazöz eşliğinde bol köpüklü tazyikli suyla yıkandı. Esnaflar yapılan hijyen çalışması nedeniyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekiplerinin Nazilli’deki çalışmaları vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda devam etti. Özel donanımlı dezenfekte aracı Yıldıztepe Mahallesi 61 Sokak, Hürriyet Caddesi, Beş Eylül Caddesi ve Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi’nde dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Dezenfekte çalışması yapılan cadde ve sokaklar ilaçlı solüsyonla ve tazyikli su ile yıkanarak tertemiz hale getirildi.

(Abdülkadir GÖKÇE)

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Nazilli’de Korkutan Kaza
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YAZI & YORUM
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DİKİZ AYNASI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KAMİLE BİROL’UN KALEMİNDE
GÜNLÜK HABER AKIŞI
NAZ-NAZ OYNADI, MARDİN ATTI
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YAZI YORUM
GÜNLÜK HABER AKIŞI
DİKİZ AYNASI
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER